Filip Świderski (klasa 4b) zakwalifikowali się do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gratulujemy! Nauczycielem chemii jest p. Małgorzata Wróblewska.
Dzięki nauczycielce biologii, p. Annie Szymusiak-Senko, uczniowie klas 1a i 1b mogli doświadczyć namiastki zoo. P. Wiktor Dobek z ZOOteam przyniósł na zajęcia egzotyczne...