Rozjechaliśmy się po różnych, pięknych, zakątkach Polski, coraz śmielej opuszczamy kraj, aby zażywać wakacyjnych przygód. Na pewno przy tym towarzyszy nam pakiet gadżetów #urszu – nasza torba (plecaczek) robił furorę już w poprzednich latach. W tym roku dołącza do niego piękny bidon, w sam raz na letnie wędrówki.

Nasi szkolni instagramerzy zaproponowali nowy konkurs fotograficzny, w który, jesteśmy proszeni o zrobienie sobie zdjęcia na wycieczce z workiem lub bidonem #urszu, wysłanie go w wiadomości prywatnej na insatgamie lub na adres e-mail info.urszulanki@gmail.com. Następnie fotka zostanie wstawiona na szkolny profil i to, które zdobędzie największą popularność otrzyma atrakcyjną nagrodę główną. Konkurs trwa od 1 lipca do 6 września 2021 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału!