Nauczyciele kolejny rok „adoptują” szkołę w Tanzanii

98

Już trzeci rok kontynuujemy program Dobra Szkoła, którego celem jest wspomaganie dzieci w biednych rejonów świata w zdobywaniu edukacji, poprzez wpłatę środków potrzebnych na ich nauczanie. Pierwszą społecznością, która zainicjowała działanie, była ówczesna klasa 1e Liceum, chwilę później udało nam się stworzyć jeszcze jedną grupę za sprawą nauczycieli, którzy postanowili „adoptować” dzieci z tanzańskiej wioski Mafinga. Dzisiaj chcielibyśmy poinformować, że grupa właśnie naszych wspaniałych pedagogów postanowiła trzeci rok kontynuować owo dzieło i przekazali środki na szkołę w tej afrykańskiej wiosce. Koordynatorami działań tej grupy są p. Jarosław Sekuła i p. Piotr Sołodyna. Mamy nadzieję, że (obecna) 3e Liceum i nauczyciele znajdą wśród Was naśladowców i już wkrótce zasilicie nasz projekt Dobra Szkoła!