Dziękujemy młodym ludziom zainteresowanym naszą szkołą i ich rodzicom za liczne przybycie na wczorajsze spotkanie online z s. Katarzyną Niemiec, dyrektorką liceum. Ponad sześćdziesiąt osób z uwagą słuchało przekazywanych wiadomości oraz zadawało pytania o przeróżne aspekty życia naszej społeczności. Poniżej przypominamy dokument opublikowany na stronie REKRUTACJA z najważniejszymi informacjami dla kandydatów.

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO LICEUM

Rekrutacja do naszej szkoły nie odbywa się elektronicznie. Warunkiem koniecznym przyjęcia do szkoły jest złożenie wszystkich wymaganych dokumentów w terminach określonych w terminarzu rekrutacji, a w szczególności wniosek o przyjęcie do liceum podpisany przez kandydata i jego rodziców i deklaracja wyboru klasy. Regulamin przewiduje również rozmowę kandydata z dyrektorem/wicedyrektorem szkoły (wraz z rodzicem), na którą należy się umówić dzwoniąc do sekretariatu (tel. 71 372 39 17).  Szczegóły znajdziemy w REGULAMINIE REKRUTACJI.