SP Sióstr Salezjanek – rekrutacja do naszej zaprzyjaźnionej szkoły!

89

Słowo od s. Izabeli Gryń, dyrektor naszej zaprzyjaźnionej szkoły, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu.

========

Rozpoczęły się zapisy do klas pierwszych Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im Jana Pawła II we Wrocławiu na rok szkolny 2023/2024. Nasza szkoła mieści się w samym sercu miasta na pl. Franciszkańskim 1- 3 przy kościele św. Doroty. Zapisywać się można telefonicznie w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30. Przy zapisie zostaną ustalone spotkania indywidualne dla rodziców z dyrektorem szkoły.

Atutem naszej placówki jest wychowanie katolickie w stylu systemu prewencyjnego św. Jana Bosko, wysoki poziom nauczania – szkoła sukcesu, nauka i doskonalenie pływania, ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe: zajęcia z j. angielskiego, zajęcia chemiczne „Chefik”, gry i zabawy matematyczne „ Mały Pitagoras”, szachy, ceramika, zajęcia taneczne, schola, zajęcia korekcyjne, zuchy, zajęcia plastyczne „Kredkami do nieba”. Język angielski prowadzony jest w małych grupach językowych i od klasy czwartej obowiązują dwa języki nowożytne do wyboru j. niemiecki lub j. włoski.

Wiele zajęć dydaktycznych odbywa się poza terenem szkoły w Forum Muzyki, operze, teatrach itp. Organizujemy również, wycieczki, zimowiska i kolonie letnie. Szkoła posiada m.in. certyfikat bezpiecznej szkoły, certyfikat szkoły przyjaznej rodzinie, certyfikat szkoły dobrze przygotowującej do egzaminów. Zapraszamy!

s. Izabela Gryń – dyrektor