18 kwietnia odwiedzili nas przedstawiciele samorządu salezjańskiego liceum we Wrocławiu. Na początku spotkania nasi gości zostali oprowadzeni po szkole przez przewodniczącego i wiceprzewodniczącą naszego samorządu, którzy opowiedzieli o historii liceum. Po oprowadzaniu po szkole odbyło się spotkanie, podczas którego członkowie samorządów mogli porozmawiać, zapoznać się i wspólnie spożyć posiłek. W drugiej części spotkanie omówiono różne ciekawe inicjatywy mające miejsce w szkołach, ale przede skupiono się  sposobach i możliwościach współpracy. Poruszono wiele kwestii i poczyniono kilka postanowień odnośnie współpracy, które miejmy nadzieję zrealizować w niedalekiej przyszłości. Spotkanie zostało zaaranżowane przez przewodniczących samorządów obu szkół, a opiekę nad uczniami sprawowała s. Agnieszka Świętoń. (fot. E. Kowalczyk)