We wtorek na pół dnia przejęliśmy studio Radia Rodzina. Z samego rana, od 7:00, zasiedliśmy przed mikrofonami, aby współtworzyć wraz z red. Krzysztofem Pieszko  program poranny. Naszą szkołę reprezentowali, w dwóch turach, absolwenci: Magdalena Bełkot, Klara Przondo, Krzysztof Niemczyk, Iza Sawicka, Zosia Fankanowska i Kacper Hajduczenia.

Natomiast wieczorem, od godz. 19:30 do 21:00, nasi trzej uczniowie: Weronika Owczarek, Paweł Skrzypczyński i Mikołaj Antoniewicz wraz z pedagogiem, p. Robertem Ruszczakiem, wzięli udział w Audycji Muzycznej „2 M Kontra”, prowadzonej przez red. Łukasza Ligorowskiego. Temat audycji brzmiał „Przyjaźń”, a prowadzący zastanawiali się, czego młodzież słucha z przyjaciółmi, czy muzyka łączy ludzi, czy przyjaźniąc się trzeba słuchać tej samej muzyki, itp.

Koordynatorem współpracy z Radiem Rodzina jest p. Robert Ruszczak.