Pierwszy tydzień spotkań przed nami!

464

Ruch na szkolnych korytarzach rozpoczął się na dobre już kilka dni temu, ale dopiero następny tydzień przyniesie znaczne ożywienie w urszulańskiej społeczności, na razie w dużej mierze za przyczyną spotkań roboczych grona nauczycielskiego. W poniedziałek spotkają się wychowawcy, którzy omówią główne założenia pracy na nowy rok szkolny, a także przyjrzą się szkicowi terminarza pracy szkoły. We wtorek odbędzie się pierwsza rada pedagogiczna i spotkanie zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Środa przyniesie nam spotkanie pracowników administracji i obsługi, a czwartek kolejną radę pedagogiczną, tym razem szkoleniową. Ostatni dzień tygodnia pracy to już duże zamieszanie na szkolnych korytarzach – tego dnia przyjmiemy naszych nowych, świeżo upieczonych, pierwszoklasistów, którzy najpierw zmierzą się z językowymi testami poziomującymi, a potem udadzą się do klas na spotkania z wychowawcami i małą integrację.

Obiecujemy Wam to pokazać w naszej galerii, jeśli nie wszystko, to przynajmniej prawie wszystko.