W dniu 28 marca naszą szkołę odwiedził sztab szkoleniowy reprezentacji Polski w korfballu, na czele z trenerem reprezentacji Polski w korfballu, Roelofem Koopmansem (Holandia), jego asystentem Maciejem Żakiem (AZS Balluff Wrocław) oraz jedną z najlepszych zawodniczek reprezentacji Polski Tamarą Siemieniuk.

Roelof Koopmans był wielokrotnym reprezentantem Holandii z którą zdobywał tytuły Mistrza Świata i Europy oraz trofea w rozgrywkach klubowych. Maciej Żak reprezentował Polskę w rozgrywkach międzynarodowych a w 2011 roku był Królem strzelców na Mistrzostwach Świata, które były rozegrane w Chinach. Tamara Siemieniuk należy do najlepszych zawodniczek obecnej reprezentacji Polski.

Nasi uczniowie – korfballiści – mogli skorzystać z porad, jakich udzielili im znamienici goście. Gwiazdy polskiego korfballu były pod dużym wrażeniem zaangażowania, jakie wykazywali nasi zawodnicy. Trenerem naszego zespołu jest p. Tomasz Herman.