Już w sobotę spotkanie wielkopostne dla dzieci. Przypomnijmy plan:

10:30 – 11:30 zajęcia/warsztaty wielkopostne  dla dzieci

10:30 – 11:30 spotkanie z dr Marią Popkiewicz-Ciesielską dla rodziców (ciastko/herbata)

ok 11:45 Droga Krzyżowa

Zachęcamy rodziców, aby przyjść odrobinkę wcześniej, na przykład o 10:10, tak, aby dzieci miały chwilkę, żeby „się obejrzeć” i zapoznać.  Spotkanie z panią psycholog będzie miało miejsce w sali „Język polski 2” na drugim piętrze – tam będzie czekała na Państwa kawa i ciastka.

O 10:30 zabierzemy dzieci do sali matematycznej, gdzie maluchy do piątego roku życia będą kolorować i rysować, a starszaki śpiewać, rozmawiać i tworzyć. Pomocą dzieciom będą służyć wolontariuszki.

Krótka Droga Krzyżowa będzie miała miejsce na parterze, a będziemy przechodzić korytarzem św. Klary, przez kościół św. Jadwigi i Mauzoleum. Tę część spotkania będziemy przeżywać z młodzieżą ze wspólnoty Hallelujah.