Mamy świetną, wyczekaną od miesięcy wiadomość!

Na pewno pamiętacie trudną sytuację, w jakiej znalazła się rodzina jednej z naszych uczennic związanej z ciężką chorobą jej mamy. Byliśmy z tymi dzielnymi ludźmi całym sercem, inicjując akcje modlitewne o powrót do zdrowia dla pani Karoliny i znalezienie dawcy szpiku do przeszczepu. Okazuje się, że taki dawca znalazł się i w najbliższy piątek, 29 lipca, odbędzie się operacja przeszczepu.

Jesteśmy w decydującym momencie – prosimy Was, przyjaciele, o wspólną modlitwę. Procedury medyczne zostawiamy lekarzom i ich profesjalizmowi, my zajmijmy się wsparciem duchowym. Nasza propozycja jest następująca: w najbliższy piątek każdy z nas odmówi koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji personelu medycznego, który będzie wykonywał przeszczep oraz szczęśliwe przyjęcie się przeszczepu. Miejmy ufność, że nasza duchowa interwencja przyniesie wyczekiwane przez wszystkich skutki.

Okres potransplantacyjny, jak czytamy w internecie, czyli czas na przyjęcie przeszczepu, trwa ok. 14-30 dni. Jest to bardzo intensywny i emocjonalny okres. Dlatego czujemy, że  powinniśmy zintensyfikować nasze wsparcie modlitewne. Tym z nas, którzy chcą podjąć się odrobinę większego duchowego wysiłku w ten letni, beztroski czas, zachęcamy do zebrania się w nieformalną wspólnotę wsparcia – prosimy o zapisanie się przez formularz, do którego link wklejamy poniżej i „spotkania się” w piątki do końca wakacji, w miarę możliwości w okolicach godziny 15 „na koronkę”, albo o innej dogodnej porze. Bądźmy razem!

ZAPISZ SIĘ DO GRUPY WSPARCIA