ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ SIÓSTR SALEZJANEK  JANA PAWŁA II  WE WROCŁAWIU NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Rozpoczęły się zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022. Zapisywać się można telefonicznie w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Należy również  złożyć wypełnioną ankietę oraz kwestionariusz, który można pobrać ze strony internetowej szkoły www.salezjankiwroc.edupage.org z zakładki dokumenty rekrutacyjne do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 lub w sekretariacie szkoły.

Atutem naszej szkoły jest wychowanie katolickie w stylu systemu prewencyjnego św. Jana Bosko, wysoki poziom nauczania – szkoła sukcesu, nauka i doskonalenie pływania w młodszych klasach, ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe, język angielski w małych grupach językowych i od klasy czwartej dwa języki nowożytne do wyboru j. niemiecki lub j. włoski. Wiele zajęć dydaktycznych odbywa się poza terenem szkoły. Organizujemy również zimowiska i kolonie letnie. Szkoła posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz certyfikat szkoły przyjaznej rodzinie.  Zapraszamy.                                                                         

s. Izabela Gryń – Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej