W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Fotografię Roku wybieraliśmy w internecie, na platformie społecznościowej Facebook. Do ostatniej chwili ważyły się losy wygranej, aż w końcu niespodziewanie padł remis. Tak więc po raz pierwszy miano „Fotografii Roku” będą dzierżyć dwa zdjęcia – jedno przedstawiające dziewczęta z klasy 2d, podczas dnia integracyjnego i drugie z uczniami klasy 1c, wykonane podczas Dnia Chłopaka. Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu!

==============

Nasza strona internetowa udaje się się na króciutki „urlop”. Czekając na nasz rychły powrót warto spędzić trochę czasu na przeglądanie materiałów archiwalnych, a w szczególności przebogatej galerii. W tym tym roku szkolnym, pomimo zdalnej nauki,  udało nam się opublikować 121 relacji, co stanowi zaledwie połowę tego, co robimy w „normalnych” latach. Jest co oglądać! Zapraszamy!