Po raz drugi już otwieramy nasze drzwi dla kandydatów i ich rodziców, chcących dowiedzieć się istotnych informacji o naszej szkole. 22 maja (w sobotę) będziemy czekać na Was od godziny 10:00.

Drodzy Ósmoklasiści! PRZYJDŹCIE, a my oprowadzimy Was po szkole i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Nasi uczniowie pokażą Wam w zakamarki niezwykłego budynku naszego Liceum Was. Spotkacie się także z naszymi nauczycielami. Jesteśmy gotowi na każde nurtujące Was pytanie.

Gwarantujemy Wam bezpieczne warunki w czasie pandemii:
– będziecie w grupie maksymalnie 4-osobowej (+ dwie osoby oprowadzające);
– będziemy oprowadzać Was po szkole w maseczkach, o co Was również poprosimy;
– udostępnimy Wam oczywiście mamy płyn do dezynfekcji rąk, z których będziecie mogli korzystać.

UWAGA! MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W SPOTKANIU JEST DOSTĘPNA TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM ZGŁOSZENIU. ZGŁOSZENIA NALEŻY WYPEŁNIĆ INDIWIDUALNIE POPRZEZ SPECJALNY FORMULARZ, DO KTÓREGO ODNOŚNIK ZAMISZCZAMY PONIŻEJ:

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI!