Strona główna Aktualności Ida Pankiewicz zdobywa II miejsce w zawodach żeglarskich AktualnościKlasaLOB2226OsiągnięciaOutdoorsSport Ida Pankiewicz zdobywa II miejsce w zawodach żeglarskich 10 października 2023 127 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp Ida Pankiewicz, uczennica klasy 2b, zajęła II miejsce w rywalizacji na desce SUP w kat. kobiet podczas VII Mistrzostw Wrocławia Szkół Średnich w Żeglarstwie, Kajakarstwie i na Deskach Sup, organizowanych przez Fundację Hobbit. Serdeczne gratulacje! POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Pierwsza Msza św. ks. Kacpra Dawca w naszej szkole Aktualności Imieniny wychowawcy klasy 1a Aktualności Finał ostatniej zbiórki charytatywnej UWYPUKLONE Aktualności Pierwsza Msza św. ks. Kacpra Dawca w naszej szkole 13 czerwca 2026 W piątek 12 czerwca w naszej szkole została odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. Kacpra Dawca – absolwenta rocznika 2020, który w tym roku... Imieniny wychowawcy klasy 1a 13 czerwca 2026 „Homo homini” – uroczysta gala 80-lecia krwiodawstwa i krwiolecznictwa na Dolnym... 12 czerwca 2026 Gady na lekcjach biologii w klasach 1a i 1b! 11 czerwca 2026 Warsztaty psychologiczne klasy 1c 11 czerwca 2026