INSIEME. Wakacyjny wyjazd do Medjugorje.

213

Drodzy uczniowie i absolwenci! Wspólnie z s. Janą Krogul zapraszamy Was do wzięcia udziału w wakacyjnym wyjeździe do Medjugorje na Festiwal Młodych. Wiemy, że w tym roku jest Światowy Dzień Młodych w Lizbonie, ale wyjazd na Bałkany noże być dla gospodarstwa domowego finansowo łatwiejszy do zorganizowania.

W załączniku publikujemy zaproszenie i ofertę wakacyjnej pielgrzymki urszulańskiej. Chcielibyśmy zebrać grupę ludzi związaną z naszymi liceami (Wrocław-Poznań-Rybnik) –  uczniów i absolwentów. Pielgrzymkę organizuje biuro podróży Królowa Pokoju. Opiekę duszpasterską nad naszą grupą urszulańską będzie sprawować s. Jana Krogul i ks. Dawid Wasilewski, który od lat jeździ z młodzieżą na Festiwal Młodych.

Wszelkie pytania i wstępne zgłoszenia prosimy kierować do 15 maja na adres mailowy: urszulankajana@gmail.com

OFERTA BIURA PODRÓŻY