Jesienią 2022 zakończyliśmy przedsięwzięcie pielgrzymie z okazji jubileuszu 75-lecia działalności naszego Liceum – podjęliśmy się wysiłku wędrówki 75 kilometrów szlakami św. Jakuba w okolicach Wrocławia. Wyruszyliśmy na 4 pielgrzymki i tak sobie umiłowaliśmy ten święty sposób spędzania czasu, że postanowiliśmy go kontynuować.

W pierwszy dzień wakacji, 24 czerwca, grupa 13 pielgrzymów udała się pociągiem do Nowej Rudy, skąd wyruszyli 21-kilometrtowym szlakiem w Górach Sowich do Bielawy. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili stworzyć tę małą wspólnotę – uczniom, rodzicom, absolwentkom, nauczycielom oraz przyjaciołom szkoły. Następne wyjścia jesieną, o czym będziemy informować, Już teraz zapraszamy!