Zachęcam uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w zbliżających się regatach „VII Mistrzostwa Wrocławia Szkół Średnich w Żeglarstwie, Kajakarstwie i na Deskach Sup”, które odbędą się w dniu 30 września 2023 roku (sobota) w godzinach! Regaty to wyścig żaglówek, z tym, że oprócz załogi na omegę (rodzaj lekkiej żaglówki) potrzebujemy kogoś na deskę SUP oraz na rower wodny, żeby godnie reprezentować naszą szkołę.
Ja byłam w zeszłym roku i polecam z całego serca! Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności – rok temu pierwszy raz widziałam SUP-a na oczy, a wystartowałam i całkiem nieźle mi poszło, czego dowód widzicie w gablotce z pucharami 😉 Atmosfera jest sportowa i sympatyczna, miejsce sympatyczne, darmowe ciacha, herbata i obiad. Rodzaj imprezy, na którą wraca się potem do końca szkoły!

Jeśli chcesz iść i reprezentować z nami naszą szkołę, zapisz się na listę, na przeciwko pokoju nauczycielskiego. (Ida, klasa2b)