Mieliśmy wczoraj przyjemność gościć w naszej szkole 4 drużyny uczniów biorących udział w  IX edycji Konkursu Przyrodniczego „Wpisani w przyrodę”, którego nasze liceum jest organizatorem. Hasłem tegorocznej edycji konkursu było „Ziemia to nie tylko gleba”.

W wielkim finale w naszej szkole wzięły udział cztery drużyny: Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie, SP im Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej, SP nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu i dwie drużyny z SP im Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej. Zwycięzcami IX Edycji zostali uczniowie SP im Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej w składzie Stanisław Hada, Tinashe Chrząszcz i Aleksandra Handzlik. Opiekunką grupy jest p. Marta Zielonka. Gratulujemy!

Na podium znalazły się także:

2. miejsce – SP nr 3, im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu (opiekunka grupy p. Joanna Kulza)
3. miejsce  – SP im Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej (druga drużyna tej szkoły – opiekunka grupy p. Marta Zielonka)

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie, a w szczególności finalistom i ich opiekunom.