W dniu 10 listopada w naszej szkole odbyła się gra historyczna „Misja: Niepodległa”. Celem gry była wspólna nauka oraz upamiętnienie wydarzeń, związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Uczniowie brali rywalizowali w zespołach dwuosobowych. Zadaniem par było odnalezienie na terenie szkoły pięciu punktów, prowadzonych przez uczniów przebranych za postaci historyczne oraz wykonanie specjalnych zadań.

Oto wyniki naszej środowej gry:
III miejsce – zespół „Błękitne panny” (Maria Mazur i Zofia Wójcik z klasy 2B)
II miejsce – zespół „Kasztanki” (Marta Łozińska i Zofia Popowicz z klasy 3B)
I miejsce – zespół „Niepodległe orły” (Marcin Lenart i Wiktor Lewczuk z klasy 1A)
Gratulujemy zwycięzcom. Zespoły, które nie znalazły się na podium mogą uzyskać informację o miejscu i liczbie uzyskanych punktów od p. Piotra Skowrońskiego, który był pomysłodawcą i koordynatorem tej ekscytującej zabawy historycznej.