Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, absolwentów i przyjaciół szkoły na wspólne kolędowanie! Spotkajmy się w  niedzielę, 7 stycznia, o godzinie 16:00, aby wspólnie radować się z narodzenia Pana!

Nadchodzące spotkanie będzie miało szczególny charakter – tego wieczoru będziemy kwestować na rzecz inicjatywy sióstr urszulanek na co dzień pracujących w Senegalu, które wraz z miejscową społecznością podjęły się budowy studni. „Woda to życie”, jak się mawia, więc w kontekście życia w Afryce, gdzie dostęp do tego dobra jest często wyjątkowo trudny, ma to szczególny wydźwięk. Chcemy pomóc! Przyjdźcie i dołączcie się do naszej pomocy! Planujemy kilka ciekawych akcentów związanych z Czarnym Lądem. Będą niespodzianki!

To wyjątkowe popołudnie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 16:00. Oprócz kolędowania zaprosimy gości na słodki poczęstunek.  Zapraszamy!