Trzecie spotkanie z cyklu „Już wiem, kim zostanę! ” 7 lutego!

123

Przed nami trzecie spotkanie z cyklu „Już wiem, kim zostanę!” Po znakomitym językoznawczym spotkaniu z red. Michałem Nikodemem, zajmującym  wystąpieniu o wzroku i optyce prof. Marka Zająca, tym razem zagłębimy się w tajniki architektury! 7 lutego o godz. 11:00 zaprosimy naszych licealistów oraz uczniów klas ósmych szkół podstawowych na spotkanie z inż. dr. hab. arch. Łukaszem Wojciechowskim, na co dzień pracującym na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.

======

W naszym liceum organizujemy cykl spotkań z pracownikami akademickimi wrocławskich uczelni pt. „Już wiem, kim zostanę!”. Zapraszamy naszych uczniów oraz uczniów szkół podstawowych, aby posłuchać ciekawych rozmów z autorytetami świata nauki. To będzie doskonała okazja do przyjrzenia się specyfice zawodów, które przyszłości być może wielu młodych ludzi będzie rozważać podejmując życiowe wybory. Zaprosimy cenionych nauczycieli akademickich oraz praktyków z różnych dziedzin: dziennikarstwa, optyki, architektury, prawa, ekonomii i medycyny. Mamy nadzieję, że ciekawe wystąpienia!

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU