Długo przez wszystkich wyczekiwane, słoneczne wakacje stały się faktem! Oficjalnie ogłoszenie zakończenia roku szkolnego nastąpiło w auli szkolnej, ale zanim padło to wytęsknione zdanie, dwie godziny wcześniej spotkaliśmy się w kościele uniwersyteckim na Mszy św. celebrowanej przez ks. Arkadiusza Krżiżoka. Po Eucharystii, w auli szkolnej, byliśmy świadkami rozdawania nagród i wyróżnień, które uczniom, wraz z gratulacjami, przekazali wychowawcy i siostra dyrektor, s. Katarzyna Niemiec. Najwyższą średnią w szkole uzyskała Alicja Michalczyk z klasy 3c – 5,85 – i to właśnie ona została nominowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

W krótkich słowach podziękowania skierowanych do zebranych, siostra dyrektor pogratulowała uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły roku wspaniałej pracy, a w szczególności podziękowała tym, którzy w tym roku kończą pracę w naszej szkole, a są nimi: s. Agata Stężowska (historia), p. Manuel Suarez Rueda (j. hiszpański), p. Katarzyna Małczak (informatyka), oraz p. Krystyna Skwarek (obsługa).

Po słowach podziękowania z ust s. Kingi Klepek, przełożonej domu wrocławskiego sióstr urszulanek, s Katarzyna Niemiec ogłosiła, że rok szkolny uznaje za zakończony.