Po raz kolejny przywołujemy naszych przyjaciół z Fundacji L’Arche, z którymi często współpracujemy na różnych polach. Przedstawiamy nową inicjatywę, która ponownie zwiąże nasze działania. Dzisiaj chcielibyśmy zaapelować o wsparcie tych wspaniałych ludzi w przedsięwzięciu, którego się podjęli (o tym napiszemy poniżej).

Ogłaszamy zbiórkę środków czystości, które przekażemy na potrzeby siedziby Fundacji L’Arche przy ul. Jutrosińskiej. Osoby chcące pomóc prosimy o dostarczenie do szkoły konkretnych, następujących produktów, które znajdą zastosowanie w codzienności:

  • kostki do zmywarki
  • gąbki
  • płyn Lovela kolor
  • proszek do prania kolorów.

Akcja będzie trwała od 5 do 22 lutego. Produkty można składać w przygotowanych skrzynkach w „śniadaniówce”.

 

LIST OD FUNDACJI L’ARCHE

Od jakiegoś czasu nie mieścimy się w naszej małej kaplicy, bo L’Arche Wrocław gromadzi wokół siebie coraz więcej osób z niepełnosprawnością i przyjaciół. Chcemy się nadal spotykać i modlić w pięknym miejscu. Dlatego odremontowaliśmy salę, w której powoli tworzymy nową kaplicę.
Jak możesz pomóc?
Przynosząc konkretne produkty chemiczne. W domach takich jak nasze ich zużycie jest bardzo wielkie, a ceny wysokie. Pomożecie nam rzeczami, a my za zaoszczędzone pieniądze kupujemy ławki, dywany i wszystko co pomoże nam się pomieścić na wspólnej modlitwie.

DZIĘKUJEMY – każde opakowanie się przyda!