Ostatnie pożegnanie absolwentki, Małgosi Taraszewskiej

405

Wczoraj w południe wzięliśmy udział w kościele św. Maurycego we Mszy pogrzebowej naszej absolwentki, Małgosi Taraszewskiej, o której tragicznej śmierci dowiedzieliśmy się po powrocie z ferii. Reprezentacja społeczności szkolnej oraz absolwenci liceum modlili się za duszę zmarłej, która odeszła od nas zbyt wcześnie. Po Mszy św. udaliśmy się wraz z rodziną i znajomymi Małgosi na Cmentarz Gajowicki przy parku Skowronim, aby ją pożegnać i na jej grobie złożyć wieńce i kwiaty.

Małgosia zdała maturę w 2023 roku. Wspominamy ją jako osobę skromną, o łagodnym spojrzeniu i ciepłym uśmiechu. Oczytana, wszechstronnie uzdolniona, zawsze przedstawiała ciekawe spojrzenie na otaczający ją świat.

Pozostajemy w smutku, myślami z rodziną i najbliższymi Małgosi i zapewniamy o wsparciu modlitewnym. W piątek, 2 lutego, o godz. 7:00 odbędzie się w naszej szkole Msza św. w intencji zmarłej, o miłosierdzie Boże dla niej i dar nieba. Zapraszamy do uczestnictwa.