INSIEME 2022 Sport – zapraszamy licealistów z Rybnika i Poznania!

172

To już trzy lata upłynęły od naszego ostatniego spotkania INSIEME 2019 Muzyka we Wrocławiu, podczas którego spędziliśmy wspaniały weekend z naszymi przyjaciółmi z liceów urszulańskich Poznania i Rybnika. Obecny rok jest dla nas szczególny – obchodzimy Jubileusz 75-lecia Liceum Urszulańskiego we Wrocławiu i nie wyobrażamy sobie spotkania z uczniami naszych siostrzanych szkół właśnie w tym wyjątkowym dla nas czasie.

Mamy niewymowną przyjemność zaprosić uczniów urszulańskich liceów ogólnokształcących i ich opiekunów na drugie spotkanie integracyjne INSIEME 2022 SPORT. Insieme (włos. „razem”) będzie spotkaniem młodych ludzi, licealistów naszych szkół, z całej Polski. Będziemy uczestniczyć w weekendowych zmaganiach sportowo-rekreacyjnych, między innymi w małym turnieju siatkówki. Poza aspektem kultury fizycznej, nie mniej istotnym celem spotkania jest integracja młodych ludzi, poznawanie nowych, fascynujących miejsc oraz wymiana doświadczeń. Spotkajmy się w piątek, 30 września 2022!