Bardzo miłe spotkanie miało miejsce na lekcji języka angielskiego w klasie 2b. Uczniów w ubiegły piątek odwiedził o. Martin Buntov, który na co dzień jest duszpasterzem środowiska anglojęzycznego we Wrocławiu, którego siedziba znajduje się przy parafii św. Karola Boromeusza we Wrocławiu. Ponieważ język angielski jest podstawowym narzędziem w pracy o. Martina, spotkanie odbyło się właśnie w tym języku. Na początku Ania Zając i Zosia Muszyńska przeprowadziły wywiad, w którym pytały gościa o jego doświadczenie uczenia się języków obcych, podróże, pracę w duszpasterstwie anglojęzycznym, itd. W drugiej części spotkania uczniowie biorący w nim udział mogli zadawać o. Martinowi nurtujące ich pytania. Na koniec zebrani wzięli udział w małym poczęstunku.